telefón: 02 / 38 104 795, e-mail: info@servispodnikatela.sk
Založenie
s.r.o.
Zmeny v s.r.o.
a
Poradenstvo
Informačné
systémy
Webové riešenia
a
Marketing
Vedenie
účtovníctva
Firemný
design
  • komplexný informačný systém pre správu optiky - SP OPTIK

SP FAKTURY

Špičkový fakturačný program v hodnote 250 €, s ktorým efektívne a jednoducho vystavíte faktúry, nahráte úhrady a nastavíte cenníky. S týmto programom budete mať okamžitý prehľad o stave neuhradených faktúr a nevybavených zákaziek. K dispozícii máte zoznam obchodných partnerov a prehľadný cenník.

AKCIA
250 €

Informačné technológie

Žiadne podnikanie sa v dnešnej dobe nezaobíde bez informačných technológií. Často sa však stáva, že pri prvotných investíciách do IT podnikateľia preplatia až niekoľkokrát svoje potreby. Využite preto aj Vy služby našich odborníkov a nechajte si poradiť ako najlepšie nastaviť informačné technológie vo Vašej firme.

Mám
záujem...

Tvorba software

Ste firma, alebo organizácia, ktorá potrebuje svoj vlastný software? Naši programátori sú pripravení Vám pomôcť. Nemusíte hľadať, platiť a zaškolovať odborníkov. Využite naše služby a dosiahnite tak Vami požadovaný cieľ.

Ponúkame Vám analýzu, vývoj, testovanie i nasadenie software priamo u Vás.

Analýza
zdarma

Inštalácia a servis

Máte na Vašej firme problém s inštaláciou, alebo opravou počítačov. Naši pracovníci sú pripravení Vám pomôcť 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vieme, že každá stratená hodina pre Vás znamená stratu zisku a preto sa snažíme Vám pomôcť okamžite.

Mám
záujem...

Vytvorenie počítačovej siete

Závidíte veľkým firmám ich komunikáciu prostredníctvo lokálnej počítačovej siete? Naše riešenia Vám pomôžu pri vytváraní Vašej vlastnej počítačovej siete a zároveň zistíte, že takúto sieť môžete mať aj Vy za rozumnú a priateľskú cenu.

Analýza
zdarma

Správa počítačov

Chcete mať svoje počítače stále v dobrom stave? Počítače nám síce pomáhajú, ale aby sa ich živnosť zvýšila, aj o ne je potrebné sa postarať. Dohodnite si s nami pravidelnú správu počítačov vo Vašej firme a doprajte im čo potrebujú. Oni Vás za to nesklamú.

Mám
záujem...