telefón: 02 / 38 104 795, e-mail: info@servispodnikatela.sk
Založenie
s.r.o.
Zmeny v s.r.o.
a
Poradenstvo
Informačné
systémy
Webové riešenia
a
Marketing
Vedenie
účtovníctva
Firemný
design
  • Webové riešenia a marketing

Tvorba web stránky

Ponúkame Vám vytvorenie internetovej stránky šité na mieru Vašim potrebám od jednoduchých stránok, až po náročné riešenia. Nenechajte sa obmedzovať šablónami. Aj pre Vás pripravíme jedinečný grafický návrh webovej stránky, do ktorého samozrejme zapracujeme Vaše pripomienky.

V cene 299 € u nás získate profesionálnu stránku s niekoľkými podstránkami (Úvod, Fotogaléria, Kontakt,...), ktorých editáciu zvládne naozaj každý, pretože rozhranie pre správcu pripravíme priamo pre Vás (nepoužívame žiadne zložité systémy).

  • Kontaktujete nezáväzne nášho zástupcu, telefonicky, e-mailom, alebo vyplnením formulára v sekcii "Kontakt"
  • Podľa Vašich predstáv a požiadaviek vypracujú naši grafici návrh Vašej webovej stránky, ktorý Vám predložíme na pripomienkovanie.
  • Po úspešnom odkonzultovaní implementujeme samotný návrh Vašej stránky a doplníme údaje, ktoré chcete na stránke zverejniť.

Toto všetko Vám ponúkame za vynikajúcu cenu 299 €.

Zároveň Vám ponúkame umiestnenie Vašej webovej stránky na vlastnej doméne na internete s e-mailovými adresami za vynikajúce ceny už od 35 €/rok.

už od
299 €

Elektronický obchod - E-shop

Rovnako ako pri vytvorení jednoduchej internetovej stránky aj pri riešení elektronického obchodu Vám ponúkame individuálny prístup, jedinečný grafický návrh a jednoduché rozhranie pre správu Vášho e-shopu.

E-shop Vám pripravíme na mieru a tak nebudete musieť strácať čas s jeho prvotným nastavovaním a hľadaním grafického návrhu. Ten pre Vás pripravíme my šitý na mieru Vašim produktom.

Pomocou jednoduchého rozhrania Vášho nového e-shopu budete mať možnosť spravovať nielen kategórie a produkty, ale aj reklamné bannery, príp. mať pod kontrolou kompletnú evidenciu nevybavených a vybavených objednávok.

Úpravu podstránok, ako aj zasielanie noviniek Vašim zákazníkom priamo z e-shopu je veľmi jednoduché a umožní Vám rýchlu prácu s Vašimi stálymi klientmi.

Eko-naturshop
Nipponjet
Pharmacenter
Autosmart
Ehiroki
Maryland
Profidach
Strimex

Kontaktujte nás pre bližšie informácie o našich produktoch.

už od
399 €

Webová vizitka

Ak ešte len začínate so svojím podnikaním a chcete mať jednoduchú webovú stránku, na ktorej zákazníci nájdu prvotné informácie o Vašej firme, webová vizitka je produkt určený pre Vás.

Aj webovú vizitku môžete mať umiestnenú na internete s vlastnými e-mailovými adresami už od 33 €/rok.

ukážka...

už od
99 €

Reklama na internete

Využite naše služby na rozbehnutie vlastného podnikania. Podporíme Vás a pomôžeme s reklamou na internete, vďaka ktorej zviditeľníte Vašu firmu a prerazíte na trhu.

Zároveň Vám, ako silný hráč na trhu, ponúkame niekoľko bonusov k novo vytvorenej webovej stránke. Informujte sa vo Vašom servise podnikateľa.

Mám
záujem...

Newsletter a elektronická kampaň

Chcete aj vy osloviť zákazníkov prostredníctvom elektronických kampaní? Vytvoríme Vám jedinéčný newsletter a nastavíme elektronickú kampaň.

Každú daľšiu kampaň pre Vás vypracujeme už od 20 €.

už od
200 €

SEO (Search Engine Optimization)

Reklama na internete podporená úpravou Vašej stránky podľa požiadaviek SEO (Search Engine Optimization - úprava stránky, aby bola Vaša stránka viditeľná pre vyhľadávače,...) je ten správny krok, ktorý Vám prinesie úspech.

Nemusíte strácať svoj čas študovaním pravidiel SEO, nechajte nás aby sme Vám pripravili kompletný návrh pre Vašu webovú stránku.

Mám
záujem...